Ray-Ban 3530 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3530 |
| Color | Gun Metal (0048G) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$4,371.50
Original: $12,490.00
-65%Ray-Ban 3530 Sunglass—
$12,490.00
$4,371.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3530 |
| Color | Gun Metal (0048G) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























