Ray-Ban 3588 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3588 |
| Color | Black on Gold (90548G), Arista Brown (905513) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,091.50
Original: $11,690.00
-65%Ray-Ban 3588 Sunglass—
$11,690.00
$4,091.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3588 |
| Color | Black on Gold (90548G), Arista Brown (905513) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























