Ray-Ban 3670CH Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3670CH |
| Color |
Gunmetal (004/4L) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$6,156.50
Original: $17,590.00
-65%Ray-Ban 3670CH Sunglass—
$17,590.00
$6,156.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3670CH |
| Color |
Gunmetal (004/4L) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























