Ray-Ban 3683 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3683 |
| Color |
Black on gold (90003F), Gold - Green (001/31) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,846.50
Original: $10,990.00
-65%Ray-Ban 3683 Sunglass—
$10,990.00
$3,846.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3683 |
| Color |
Black on gold (90003F), Gold - Green (001/31) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























