Ray-Ban 3686 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3686 |
| Color | Black on Silver (9144P1) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 (XL) |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 140 mm |
$6,156.50
Original: $17,590.00
-65%Ray-Ban 3686 Sunglass—
$17,590.00
$6,156.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3686 |
| Color | Black on Silver (9144P1) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 (XL) |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 140 mm |























