Ray-Ban 3709 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3709 |
| Color |
Brown on copper (9259A2) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,421.50
Original: $15,490.00
-65%Ray-Ban 3709 Sunglass—
$15,490.00
$5,421.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3709 |
| Color |
Brown on copper (9259A2) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























