Ray-Ban 4195 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4195 |
| Color |
Black (601S9A) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,701.50
Original: $16,290.00
-65%Ray-Ban 4195 Sunglass—
$16,290.00
$5,701.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4195 |
| Color |
Black (601S9A) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























