Ray-Ban 4251I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4251I |
| Color | Black (601/8G), Black Green (601/9A) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,376.50
Original: $6,790.00
-65%Ray-Ban 4251I Sunglass—
$6,790.00
$2,376.50






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4251I |
| Color | Black (601/8G), Black Green (601/9A) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























