Ray-Ban 4296M Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4296M |
| Color |
Matte Black (F60271) |
| Shape |
Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$16,090.00
Ray-Ban 4296M Sunglass—
$16,090.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4296M |
| Color |
Matte Black (F60271) |
| Shape |
Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























