Ray-Ban 4340 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4340 |
| Color | Black (601), Green (601/58), Havana (710/51), Light Havana (710) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,126.50
Original: $11,790.00
-65%Ray-Ban 4340 Sunglass—
$11,790.00
$4,126.50















Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4340 |
| Color | Black (601), Green (601/58), Havana (710/51), Light Havana (710) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























