Ray-Ban 4368 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4368 |
| Color | Grey Gradient (651811) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$11,090.00
Ray-Ban 4368 Sunglass—
$11,090.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4368 |
| Color | Grey Gradient (651811) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























