Ray-Ban 9077S Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9077S |
| Color | Purple on Beige (71348G) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$1,501.50
Original: $4,290.00
-65%Ray-Ban 9077S Kids Sunglass—
$4,290.00
$1,501.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9077S |
| Color | Purple on Beige (71348G) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























