Rayban 3614N Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3614N |
| Colour | Brown (9144/13) |
| Shape | Oval |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
$4,371.50
Original: $12,490.00
-65%Rayban 3614N Sunglass—
$12,490.00
$4,371.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3614N |
| Colour | Brown (9144/13) |
| Shape | Oval |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |





















