Versace 2264 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE2264 |
| Color | Matte Gold (1002/87) |
| Shape | Oval |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$8,791.30
Original: $25,118.00
-65%Versace 2264 Sunglass—
$25,118.00
$8,791.30


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE2264 |
| Color | Matte Gold (1002/87) |
| Shape | Oval |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















