Tiffany & Co. 3092 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tiffany & Co. |
| Model No | TF3092 |
| Color |
Gold (60023C), Rubedo (61056F) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm (L) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $7,635.95
Original: $21,817.00
-65%Tiffany & Co. 3092 Sunglass—
$21,817.00
$7,635.95











Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tiffany & Co. |
| Model No | TF3092 |
| Color |
Gold (60023C), Rubedo (61056F) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm (L) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |



















