Tommy Hilfiger TH2655 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH 2655 |
| Color |
Black and Grey(Gold-C-1), Black and Grey(Silver-C-4) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,753.80
Original: $7,868.00
-65%Tommy Hilfiger TH2655 Sunglass—
$7,868.00
$2,753.80





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH 2655 |
| Color |
Black and Grey(Gold-C-1), Black and Grey(Silver-C-4) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |























