Tommy Hilfiger TH 2656 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH 2656 |
| Color |
Black and Purple(C-4) |
| Shape | Club Master |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
$2,753.80
Original: $7,868.00
-65%Tommy Hilfiger TH 2656 Sunglass—
$7,868.00
$2,753.80


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH 2656 |
| Color |
Black and Purple(C-4) |
| Shape | Club Master |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |





















