Tommy Hilfiger TH1596 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH1596 |
| Color |
Black and Blue(C-1) ,Green and Purple(C-3) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Country of Origin | China |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $1,966.30
Original: $5,618.00
-65%Tommy Hilfiger TH1596 Sunglass—
$5,618.00
$1,966.30





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH1596 |
| Color |
Black and Blue(C-1) ,Green and Purple(C-3) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Country of Origin | China |





















