Tommy Hilfiger TH7208PL Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH7208PL |
| Color |
Black(C-1) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
$7,868.00
Tommy Hilfiger TH7208PL Sunglass—
$7,868.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH7208PL |
| Color |
Black(C-1) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |























