Versace 2242 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2242 |
| Color | Gunmetal(10016G),Gold(100287) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $6,690.95
Original: $19,117.00
-65%Versace 2242 Sunglass—
$19,117.00
$6,690.95





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2242 |
| Color | Gunmetal(10016G),Gold(100287) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























