Versace 2269 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2269 |
| Color | Gold(100287) |
| Shape | Irregular |
| Material | Steel |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$8,029.70
Original: $22,942.00
-65%Versace 2269 Sunglass—
$22,942.00
$8,029.70


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2269 |
| Color | Gold(100287) |
| Shape | Irregular |
| Material | Steel |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























