Versace 4441 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4441 |
| Color |
Transparent Brown (5028/O), Transparent Violet (520968) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $5,168.80
Original: $14,768.00
-65%Versace 4441 Sunglass—
$14,768.00
$5,168.80





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4441 |
| Color |
Transparent Brown (5028/O), Transparent Violet (520968) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























