Vysen BOBY Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BOBY |
| Color | Black (B-2) |
| Shape | Hexa |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$11,211.20
Original: $32,032.00
-65%Vysen BOBY Sunglass—
$32,032.00
$11,211.20


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BOBY |
| Color | Black (B-2) |
| Shape | Hexa |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |























