Chrome Hearts Free Ride Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | Free Ride |
| Color | Sky Blue (PWR), Green-Yellow (SS/GP) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 149 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $159,487.00
Chrome Hearts Free Ride Sunglass—
$159,487.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | Free Ride |
| Color | Sky Blue (PWR), Green-Yellow (SS/GP) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 149 mm |
| Bridge Width | 19 mm |



