Chrome Hearts Instakilo Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | INSTAKILO |
| Color | Golden-Black (BK/P/GP), Silver-Blue (MR/SS) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 149 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $109,087.00
Chrome Hearts Instakilo Sunglass—
$109,087.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | INSTAKILO |
| Color | Golden-Black (BK/P/GP), Silver-Blue (MR/SS) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 149 mm |
| Bridge Width | 15 mm |



