Chrome Hearts Nailer Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | Nailer |
| Color | Silver (ORB/SS/MGR) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 147 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
$124,237.00
Chrome Hearts Nailer Sunglass—
$124,237.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | Nailer |
| Color | Silver (ORB/SS/MGR) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 147 mm |
| Bridge Width | 15 mm |



