Dita 126A Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 126A |
| Color | Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 12 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$50,050.00
Dita 126A Sunglass—
$50,050.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 126A |
| Color | Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 12 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |







