Dita 701 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 701 |
| Color | TRT Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$49,700.00
Dita 701 Sunglass—
$49,700.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 701 |
| Color | TRT Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |







