Dita 712 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 712 |
| Color | Mastix (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$54,800.00
Dita 712 Sunglass—
$54,800.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 712 |
| Color | Mastix (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |







