Eyepetizer Acapulco Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ACAPULCO |
| Color | SIL (C.1–59), GOLD (C.4–61), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Heart Shape |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $30,700.00
Eyepetizer Acapulco Sunglass—
$30,700.00












Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ACAPULCO |
| Color | SIL (C.1–59), GOLD (C.4–61), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Heart Shape |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















