Eyepetizer Tommaso Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TOMMASO |
| Color | MTOR-GD (2 C.I–4–25), GRN-GD (2 C.O/O–4–25), RD-SIL (2 C.RY–1–27) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $10,430.00
Original: $29,800.00
-65%Eyepetizer Tommaso Sunglass—
$29,800.00
$10,430.00





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TOMMASO |
| Color | MTOR-GD (2 C.I–4–25), GRN-GD (2 C.O/O–4–25), RD-SIL (2 C.RY–1–27) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















