Eyepetizer Hort Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | HORT |
| Color | GOLD(C.4-25) , BLACK(C.6-27F) |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $11,025.00
Original: $31,500.00
-65%Eyepetizer Hort Sunglass—
$31,500.00
$11,025.00

Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | HORT |
| Color | GOLD(C.4-25) , BLACK(C.6-27F) |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















