Eyepetizer Dillinger Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | DILLINGER |
| Color | GOLD (C.4–44) , ROSE-GOLD (C.9–49) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $10,115.00
Original: $28,900.00
-65%Eyepetizer Dillinger Sunglass—
$28,900.00
$10,115.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | DILLINGER |
| Color | GOLD (C.4–44) , ROSE-GOLD (C.9–49) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























