Gucci 1425S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1425S |
| Color |
White (004), Tortoise (002) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $7,035.00
Original: $20,100.00
-65%Gucci 1425S Sunglass—
$20,100.00
$7,035.00





Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1425S |
| Color |
White (004), Tortoise (002) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















