Gucci 1440S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1440S |
| Color |
Gold (001), Silver (002) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $24,150.00
Gucci 1440S Sunglass—
$24,150.00






Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1440S |
| Color |
Gold (001), Silver (002) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















