Gucci 1535S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1535S |
| Color |
Black (001) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,830.00
Original: $13,800.00
-65%Gucci 1535S Sunglass—
$13,800.00
$4,830.00





Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1535S |
| Color |
Black (001) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















