Image 752 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Image |
| Model No |
IM752 |
| Color |
Light Blue (C1), Blue (C2) |
| Shape | Hexagon |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $931.70
Original: $2,662.00
-65%Image 752 Sunglass—
$2,662.00
$931.70







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Image |
| Model No |
IM752 |
| Color |
Light Blue (C1), Blue (C2) |
| Shape | Hexagon |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















