Image 771
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Image |
| Model No |
IM771 |
| Color |
Chocolate Brown (C2), Black (C1) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Color
Select Material
Select Type
From $913.50
Original: $2,610.00
-65%Image 771—
$2,610.00
$913.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Image |
| Model No |
IM771 |
| Color |
Chocolate Brown (C2), Black (C1) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















