Image 774
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Image |
| Model No |
IM774 |
| Color |
Grey Transparent (C2), Black (C1), Aqua (C3), |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 134 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Color
Select Type
From $724.50
Original: $2,070.00
-65%Image 774—
$2,070.00
$724.50











Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Image |
| Model No |
IM774 |
| Color |
Grey Transparent (C2), Black (C1), Aqua (C3), |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 134 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















