Matsuda 3111 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3111 |
| Color | Golden & Blue (BG) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |
$62,767.00
Matsuda 3111 Sunglass—
$62,767.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3111 |
| Color | Golden & Blue (BG) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |



