Matsuda 3153 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3153 |
| Color | Blue (AS), Green (AG) |
| Shape | Hexa |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $56,617.00
Matsuda 3153 Sunglass—
$56,617.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3153 |
| Color | Blue (AS), Green (AG) |
| Shape | Hexa |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |



