Matsuda M3123 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | M3123 |
| Color | Tortoise Green (AG-DTO) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |
$42,375.00
Matsuda M3123 Sunglass—
$42,375.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | M3123 |
| Color | Tortoise Green (AG-DTO) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |



