MAUI JIM 443 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 443 |
| Color |
Light Grey (11M) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length |
136 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$3,672.20
Original: $10,492.00
-65%MAUI JIM 443 Sunglass—
$10,492.00
$3,672.20

Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 443 |
| Color |
Light Grey (11M) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length |
136 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |





















