MAUI JIM 605 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 605 |
| Color |
Light Grey (17) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$5,063.80
Original: $14,468.00
-65%MAUI JIM 605 Sunglass—
$14,468.00
$5,063.80

Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 605 |
| Color |
Light Grey (17) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |





















