MAUI JIM 624 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 624 |
| Color |
Black (02) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$20,692.00
MAUI JIM 624 Sunglass—
$20,692.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 624 |
| Color |
Black (02) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |





















