MAUI JIM 645P Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 645P |
| Color |
Pink (02A) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$17,842.00
MAUI JIM 645P Sunglass—
$17,842.00


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 645P |
| Color |
Pink (02A) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |























