Michael Kors 1109 Sunglass
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1109 |
| Color | Pink (11084Z) |
| Shape |
Pilot |
| Material |
Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm (XXL) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$7,342.00
Michael Kors 1109 Sunglass—
$7,342.00




Description
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1109 |
| Color | Pink (11084Z) |
| Shape |
Pilot |
| Material |
Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm (XXL) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















