Michael Kors 2170U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2170U |
| Color | Black (30058G) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $9,518.00
Michael Kors 2170U Sunglass—
$9,518.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2170U |
| Color | Black (30058G) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















