Michael Kors 5004 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK5004 |
| Color | Gold Brown |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm (L) |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $8,168.00
Michael Kors 5004 Sunglass—
$8,168.00








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK5004 |
| Color | Gold Brown |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm (L) |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |





















