Miu Miu 07YS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Miu Miu |
| Model No | MU 07YS |
| Color |
Honey havana (14L09Z) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |
$8,633.80
Original: $24,668.00
-65%Miu Miu 07YS Sunglass—
$24,668.00
$8,633.80


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Miu Miu |
| Model No | MU 07YS |
| Color |
Honey havana (14L09Z) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |























